Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

ŠOK! Janet Jackson a rakovina? Pravda nebo výmluva pro neúspěšné turné?

09. března 2016 03:30
Janet Jackson v Praze v dubnu nevystoupí! Už je to potvrzeno. Slavná O2 aréna tak sestru legendy, zpěváka Michaela Jacksona neuvidí. Problém je ale ten, že zatímco sama skoro padesátiletá zpěvačka na sociální síti tvrdila, že je to ze zdravotních důvodů, jinde se proláklo, že to bude asi trochu jinak.

Janet na sociální síti napsala, že ji čeká vážný chirurgický zákrok, protože ji lékaři objevili nádor na hlasivkách. Zřejmě může jít i o rakovinu. To ale zatím nikdo oficiálně nepotvrdil.

„Modlete se za mě a mou rodinu v těchto složitých časech. Dál tuto událost už komentovat nebudu,“ napsala na svém Twitteru Jackson.

Jenže fanoušky z jiných zemí v Evropě ubezpečovala, že jich se zrušení turné týkat nebude. Co je tedy pravda a co lež. Podle všeho se například v Německu objevily zprávy, že prodej na její vystoupení je tristní, a proto její management zvažuje, jak kulantně evropskou tour zrušit, či omezit.

"No nenašli si na to dobrý komentář. Pokud Janet tvrdí, že má nádor a čeká ji operace a přitom je to jen proto, že není zájem o vstupenky, rouhá se. A nepřál bych jí, aby ji ten nahoře za tohle potrestal. To se nedělá. Proč neumí přiznat problém," ptá se její skalní fanoušek pan Michal z Liberce.

Podle organizátora pražského koncertu se vystoupení Janet Jackson odkládá na neurčito, stejně jako celé turné po Evropě. Nyní se bude vstupné zřejmě vracet.  

| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Řachanda je už v šestém měsíci. Herečka se přestane objevovat v seriálu ZOO

Styl

Jíl se v kosmetice využívá už od dávného Egypta. Pomáhá léčit kožní problémy, posiluje vlasy a redukuje známky celulitidy

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte

1. Tady velím já. Budoucí královna Kate Middleton je moderní matriarchou

2. Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

3. Hvězda seriálu Bridgertonovi, Nicola Coughlan, ohromila fanoušky. Předvedla příjemnou proměnu těla

4. Bitva kdo s koho pokračuje. Angelina Jolie tvrdí, že Brad Pitt dusil jedno z jejich dětí

5. Herec Christian Bale by si chtěl zahrát ve Star Wars. Bylo by to pro mě potěšení, přiznal