Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Tohohle superluxusu se Celine Dion zbavuje. Ta cena vám vyrazí dech!

05. března 2016 03:30
Chcete žít na místě, kde žil někdo opravdu slavný? V luxusu, obklopeni krásnými věcmi, zařízením, několika bazény a rozlehlým parkem? Tak pokud máte zbytečných 1,12 miliardy korun, pak není problém. Celine Dion prodává rozlehlý ranč na Floridě. Místo, kde žila se svým nedávno zesnulým manželem René .

Obrovský dům s parkem prodává sice už třetím rokem, leč neúspěšně. Dokonce z ceny slevila asi 730 milionů korun, v přepočtu. Ale ani tak jí nikdo ruce netrhá!

Celine v domě na Floridě už nic nedrží. Je pro ni velice těžké bydlet tam, kde žila po boku svého milovaného muže a jejich dětí. Zpěvačka se údajně chce natrvalo přestěhovat do Las Vegas kvůli práci. Má tu nasmlouvané koncerty na roky dopředu a další vystoupení. Proto chce dát Floridě vale.

Rozlehlý areál má pět samostatných pavilonů, několik bazénů s atrakcemi, dvě velké kuchyně, výtah, tenisové kurty, dva domy pro hosty, a veliký park. Tedy areál, který vyžaduje personál. Hlavně uklízečky, zahradníka, nebo možná i dva či kuchaře.

Zkrátka za takové bydlení je nutné si připlatit!  

| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala snubní prstýnky

Styl

Pokud neudržíte rovnováhu při stání na jedné noze alespoň deset vteřin, hrozí vám riziko smrti do 10 let, ukázala nová studie

Dům a zahrada

Metody rybolovu – jak chytat ryby?

1. Smutná zpráva obletěla svět: Zemřel Chandler ze seriálu Přátelé. Bylo mu pouhých 54 let

2. Seriálová hvězda Radim Fiala alias doktor Hanák: Praktikuji rozumný adrenalin

3. Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

4. Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

5. Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval