Reklama
Reklama
 České celebrity 

Herečka Patricie Solaříková vypadá čím dál tím líp! Učí se hrát tenis se synem baviče Luďka Soboty!

27. ledna 2018 05:56
Pohledná Patricie Solaříková se dala už před časem do boje s přebytečnými kily. Vypadá čím dál tím lépe a teď se dokonce začala učit hrát tenis. Trenéra jí dělá sympatický Ladislav Sobota, který je synem baviče Luďka Soboty.

Herečka na sociální síti zveřejnila fotku z tréninku, kterou vtipně okomentovala: "Trénink dělá mistra. Chtěla jsem se tvářit jako profesionální tenistka, ale vyšlo mi něco jako modelka v přechodu. Láďa je Ferda mravenec, práce všeho druhu, tenisovej trenér, trenér ve fitku a bavič. Ještě aby ne, když je to syn Luďka Soboty. Já z těch jeho keců umírám, ale o to jsou ty tréninky zábavnější."

Patricie, kterou si diváci pamatují z nekonečného seriálu Ulice jako Terezu Jordánovou, se teď momentálně chystá na výlet do španělské Malagy.  

kat | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Odpal pro dobrou věc. Benefiční turnaj Alsa podpořili sportovci a celebrity, vybralo se přes 230 tisíc 

Styl

Klíč ke štíhlejšímu a zdravějšímu tělu: Stabilní hladina cukru v krvi

Dům a zahrada

Jak podpořit plodnost jahodníků a dosáhnout vyšší úrody sladkých jahod? Stačí kolem nich zasadit rostliny, které podpoří jejich plodnost

1. Láska, které nikdo nepřál: Charles a Camilla slaví 20 let manželství. Silný příběh dvou lidí, který fascinuje svět

2. Adam Mišík na někoho působí odtažitě, ve skutečnosti je ale bezprostřední a nesmírně přívětivý

3. Legendární zpěvačka a herečka Barbra Streisandová vydala po letech nový singl

4. Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

5. Hanychová zveřejnila identitu nové milenky Jaromíra Soukupa: Nejvíc mě ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka!