Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Tom Cruise objevil kouzlo sociálních sítí! Nově se stal uživatelem Instagramu!

26. ledna 2018 12:42
Pětapadesátiletý herec Tom Cruise se konečně stal uživatelem platformy Instagram, na které může zveřejňovat fotky, videa nebo selfie. První fotografie, kterou herec zveřejnil, je první klapka k připravovanému pokračování filmu Mission: Impossible.

Druhý instagramový snímek v pořadí je velice akční. Cruise se na něm chystá seskočit z vrtulníku. Pod fotku herec napsal: "Nemůžu se dočkat, až uvidíte víc." Za pouhých několk dní od založení účtu na Instagramu herec nasbíral už 610 tisíc fanoušků. Tom je sice nový na Instagramu, ale ne na Twitteru. Jeho twitterový účet sleduje více než šest milionů lidí.

Hercův životopis je poměrně stručný. Sám se popisuje jako herce a producenta. Poprvé si zahrál ve filmu Večerka v roce 1981. Na svém kontě má nespočet rolí. Exceloval například ve filmech Top Gun, Interview s upírem nebo Poslední samuraj.

V osobním životě se herci příliš nedaří. Za sebou má tři neúspěšná manželství, která skončila rozvodem. Se svojí druhou manželkou a herečkou Nicole Kidman adoptoval dvě děti, z posledního manželství s herečkou Katie Holmes má dceru Suri. Tom Cruise se hlásí ke scientologické církvi, připojil se k ní v roce 1990. 

kat | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a společnou fotografii z dětství

Styl

Pařížský týden módy právě teď představuje francouzské ikony, další kolo bude na podzim

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít

1. Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

2. Hanychová zveřejnila identitu nové milenky Jaromíra Soukupa: Nejvíc mě ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka!

3. Hanychová zase šokuje! Tajně vdala a už se pochlubila i snubními prstýnky

4. Smutná zpráva obletěla svět: Zemřel Chandler ze seriálu Přátelé. Bylo mu pouhých 54 let

5. Seriálová hvězda Radim Fiala alias doktor Hanák: Praktikuji rozumný adrenalin