Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Dara Rolins prolomila mlčení a zveřejnila srdcervoucí fotku.

30. září 2016 00:58
Pro zpěvačku Daru Rolins je rok 2016 asi nejtěžší v jejím životě. Před pěti měsíci jí zemřel její milovaný tatínek, jehož pohřeb kvůli nehodě na dálnici nestihla a v úterý jí odešla další blízká osoba Eva Skallová.

Bývalá manažerka Dary Rolins Eva Skallová prohrála boj s rakovinou. Bylo jí pouhých 36 let. Rakovina jí byla diagnostikována v roce 2015. Tehdy se úspěšné Evě obrátil život naruby.

Eva byla Dařina blízká kamarádka už několik let. Byla to zároveň i její manažerka. Při zjištění rakoviny ji nahradil nový manažer Lukáš, ale jejich přátelství neskončilo a Dara s Evou k sobě měly hodně blízko. Eva podledla rakovině a tato krutá zpráva zastihla Daru na dovolené v Dubaji, kterou tráví se svojí dcerou Laurou. Dcera Dary Rolins teď zažívá nejsmutnější dovolenou. Se Charlottkou Evy Skallové (✝36) byly jako sestry. Laura myslí na Evinu dceru Charlotte (8), která napůl osiřela. Bolí ji z toho srdce a navíc se trápí, že teď nemůže být své nejlepší kamarádce oporou.

Ve středu večer se Dara rozhodla prolomit mlčení a na svou kamarádku zavzpomínala na Instagramu, kam umístila společnou fotografii a komentář, že je jí hrozně a už teď jí Eva strašně chybí. Dařin otec ji prý zbožňoval, a tak tam nahoře teď společně pijí víno... Na druhé fotografii kterou se Dara rozhodla zvěřejnit je její dcera Laura, kterou našla vzpomínající na milovanou Charlottku.

Rolins se snažila kamarádku podporovat, ale rakovina byla silnější. Život je někdy strašně nefér a to co se stalo, je velmi smutné. Přejeme všem pozůstalým mnoho sil a upřímnou soustrast!  

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová předhodila fanynkám svého bratra Cyrila. Její holčičky ho hned začaly obdivovat

Styl

Jak se zbavit závislosti na sladkém? Nejdůležitější je spánek, vyvážený jídelníček a práce se stresem

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu

1. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

2. Tady velím já. Budoucí královna Kate Middleton je moderní matriarchou

3. Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

4. Hvězda seriálu Bridgertonovi, Nicola Coughlan, ohromila fanoušky. Předvedla příjemnou proměnu těla

5. Bitva kdo s koho pokračuje. Angelina Jolie tvrdí, že Brad Pitt dusil jedno z jejich dětí