Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Roční princezna Charlotte na první cestě do zahraničí. Podívejte se, jak je sladká!

27. září 2016 02:41
Princ William (34) přiletěl na oficiální návštěvu Kanady a vzal s sebou i manželku Kate (34) a své dvě královské ratolesti. Britský princ William a jeho manželka Kate přiletěli do Kanady, kde společně s dětmi stráví týden. Pro tříletého prince George je to už druhá zahraniční cesta, jeho roční sestřička Charlotte si užívá premiéru. Ať se britský královský pár objeví kdekoliv, vždy jej vítají davy obdivovatelů.

Jakmile rodina vystoupila z letadla, uvítali je kromě představitelů země také fotografové. Ti mohli oči nechat hlavně na malé princezničce Charlotte. Celá rodinka byla jako vždy královsky upravená a všichni se sladili do modré barvy.

Členové královské rodiny dorazili na místo zhruba ve čtyři hodiny odpoledne místního času. Na letišti už na ně čekal premiér Justin Trudeau s manželkou Zatímco malý princ George vystupoval z letadla po svých, jeho roztomilá sestřička Charlotte se spokojeně nesla v maminčině náručí. 

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala snubní prstýnky

Styl

Pokud neudržíte rovnováhu při stání na jedné noze alespoň deset vteřin, hrozí vám riziko smrti do 10 let, ukázala nová studie

Dům a zahrada

Metody rybolovu – jak chytat ryby?

1. Smutná zpráva obletěla svět: Zemřel Chandler ze seriálu Přátelé. Bylo mu pouhých 54 let

2. Seriálová hvězda Radim Fiala alias doktor Hanák: Praktikuji rozumný adrenalin

3. Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

4. Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

5. Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval