Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Modelka, která popírá všechny zákony! Christie Brinkley je záhadnou hříčkou přírody

23. května 2017 04:05
Je to vůbec možné? Tahle žena jakoby vůbec nestárla! Christie Brinkley má za sebou poměrně hvězdnou kariéru modelky. Její jméno je spojováno především se známým plavkovým magazínem Sports Illustrated, pro který se blondýnka svlékla do bikin poprvé v roce 1979.

Od té doby už ulynulo 38 let a Christie je dnes 63 let, ale je stále neuvěřitelně krásná a šťavnatá žena. Modelka je i v třiašedesáti opravdu nádherná. Přírodě ovšem musela trochu pomoci. Botoxem si nespravila vrásky na čele, jak to dělá většina, ale ty na krku. Pomohlo jí to tak předejít dvojité bradě. Trápily ji také vrásky na kolenou, a proto si je nechala vyhladit laserem. Ale jinak je její vzhled odměna za dřinu a čas, který sama sobě věnuje.

Tahle seniorka je záhadnou hříčkou přírody. Ona je opravdu krásná, a to nejen na svůj věk. Christie Brinkley prostě patří mezi ony dámy, které jsou sexy po celý svůj život, a navíc to vypadá, že s každým přibývajícím rokem jsou nějak záhadně mladší!

Zapřisáhlá veganka se stále bojí přejídání a taky si před každým jídlem dá jablko, které ji částečně zasytí. Cvičí, kde může, při procházce po pláži mává rukama, při fénování dřepuje a při čištění zubů dělá sedy-lehy.

Christie se teď ukázala v plné parádě v New Yorku, kde pomáhá s reklamou nové značky prosecca a opět zúročila všechnu dřinu a odříkání. Všem přítomným doslova vytřela zrak! 

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nedali na sebe dopustit a teď si nemohou přijít na jméno. Hůlka se chystá vrátit Zemanovi státní vyznamenání

Styl

Pánský oblek přidává na vážnosti a eleganci. Mnoho mužů se však při jeho nošení dopuští několika chyb

Dům a zahrada

Jak si poradit se zápachem a vlhkostí v koupelně

1. Herec Jan Dolanský v minitunaji v plážovém volejbale ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu vše

2. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

3. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají fanoušci strach

4. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka Vondráčková

5. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje