Reklama
Reklama
 České celebrity 

Nikol Švantnerová vypadá jako příšera! Co se jí to stalo?!

01. listopadu 2016 02:23
Nikol Švantnerová, která nedávno oslavila 24. narozeniny je půvabná žena. Krásná tvář, luxusní postavička... Nikol je sama o sobě k nakousnutí. Teď ale sdílela fotku, na které vypadá jako příšera!

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, která chodí tři roky s fotbalistou Jakubem Horou poslala svým fanouškům pozdrav ze záhrobí! Nikol si nasadila kontaktní čočky a halloweenský kostým byl hotov!

Tak snad si strašidelné kontaktní čočky na večer s přítelem Jakubem zase sundala, protože tohle doma prostě nechcete! 

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Odpal pro dobrou věc. Benefiční turnaj Alsa podpořili sportovci a celebrity, vybralo se přes 230 tisíc 

Styl

Klíč ke štíhlejšímu a zdravějšímu tělu: Stabilní hladina cukru v krvi

Dům a zahrada

Jak podpořit plodnost jahodníků a dosáhnout vyšší úrody sladkých jahod? Stačí kolem nich zasadit rostliny, které podpoří jejich plodnost

1. Láska, které nikdo nepřál: Charles a Camilla slaví 20 let manželství. Silný příběh dvou lidí, který fascinuje svět

2. Adam Mišík na někoho působí odtažitě, ve skutečnosti je ale bezprostřední a nesmírně přívětivý

3. Legendární zpěvačka a herečka Barbra Streisandová vydala po letech nový singl

4. Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

5. Hanychová zveřejnila identitu nové milenky Jaromíra Soukupa: Nejvíc mě ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka!