Reklama
Reklama
 České celebrity 

Krásná Miss World Kuchařová slaví třicítku! Místo dárků chce přispět na charitu

23. prosince 2017 07:30
Taťána Gregor Kuchařová dnes slaví své 30. narozeniny. Stejně jako každý rok vyzvala i tentokrát své blízké a fanoušky začátkem prosince na Instagramu, aby místo dárků a přání přispěli osamělým seniorům.

K tomuto kroku se přidal i její manžel, hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý, který narozeniny slaví 2. února. K výzvě se navíc mohou přidat všichni prosincoví oslavenci. Stačí, když si na stránkách darujme.cz výzvu založí a nasdílí ji mezi své známé prostřednictvím sociálních sítí s hashtagem prosincovavyzva.

Táňa se charitě věnuje dlouhodobě. V roce 2008 založila dokonce vlastní nadaci s názvem Krása pomoci, která pomáhá seniorům k důstojnějšímu životu a upozorňuje dlouhodobě na syndrom samoty ve společnosti.

Táňa je první a zatím historicky jedinou českou vítězkou nejstarší soutěže krásy Miss World. Korunku získala v roce 2006 v polské Varšavě. Od té doby se věnuje modelingu na světové úrovni. Svého manžela Ondřeje si vzala po tříleté známosti v červnu 2016. Svatba probíhala v přísném utajení v pražském Strahovském klášteře. Manželé přijali společné příjmení netradičně po matce ženicha, herečce Haně Gregorové, oba si zároveň ponechali kvůli kariéře i svá rodná příjmení.  

kaja | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Jak správně aplikovat opalovací krémy? Vyhněte se chybám, které vedou ke spálení pokožky

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a minerály, díky kterým vaše...

1. Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval

2. Andrea Kalivodová a Honza Dědek mají zajímavý společný zájem

3. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

4. Tady velím já. Budoucí královna Kate Middleton je moderní matriarchou

5. Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku