Reklama
Reklama
 České celebrity 

Krásná Miss World Kuchařová slaví třicítku! Místo dárků chce přispět na charitu

23. prosince 2017 07:30
Taťána Gregor Kuchařová dnes slaví své 30. narozeniny. Stejně jako každý rok vyzvala i tentokrát své blízké a fanoušky začátkem prosince na Instagramu, aby místo dárků a přání přispěli osamělým seniorům.

K tomuto kroku se přidal i její manžel, hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý, který narozeniny slaví 2. února. K výzvě se navíc mohou přidat všichni prosincoví oslavenci. Stačí, když si na stránkách darujme.cz výzvu založí a nasdílí ji mezi své známé prostřednictvím sociálních sítí s hashtagem prosincovavyzva.

Táňa se charitě věnuje dlouhodobě. V roce 2008 založila dokonce vlastní nadaci s názvem Krása pomoci, která pomáhá seniorům k důstojnějšímu životu a upozorňuje dlouhodobě na syndrom samoty ve společnosti.

Táňa je první a zatím historicky jedinou českou vítězkou nejstarší soutěže krásy Miss World. Korunku získala v roce 2006 v polské Varšavě. Od té doby se věnuje modelingu na světové úrovni. Svého manžela Ondřeje si vzala po tříleté známosti v červnu 2016. Svatba probíhala v přísném utajení v pražském Strahovském klášteře. Manželé přijali společné příjmení netradičně po matce ženicha, herečce Haně Gregorové, oba si zároveň ponechali kvůli kariéře i svá rodná příjmení.  

kaja | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v nemocnici a ani nemohoucí

Styl

Dochované relikvie slavných: Mozek Rudolfa II., zakrvácená košile J. F. Kennedyho či obří kalhotky královny Viktorie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na sterilizaci nástrojů, tyto rostliny...

1. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

2. Herec Paul Wesley alias Stefan z Upířích deníků je znovu k mání. Po třech letech se s manželkou rozvádí

3. Ryan Reynolds podstoupil kolonoskopii. Vede kampaň, aby se muži zákroku nebáli, a celý průběh zdokumentoval na videu

4. Kate Winslet se poranila během natáčení v Chorvatsku. Skončila v nemocnici

5. Tom Cruise natáčí Mission: Impossible 8. Herec si akční scény dost užívá, většinu z nich natáčí sám