Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Hvězda seriálu Přátelé je ve 47 letech konečně tehotná! Jennifer Aniston ukázala bříško v bikinách.

Že by se konečně dočkala?
17. června 2016 00:07 / Instagram
Sedmačtyřicetiletá hollywoodská herečka Jennifer Aniston momentálně tráví dovolenou na Bahamách se svým manželem Justinem Theroux.

Sympatický pár si užívá sluníčka i moře, a tak není problém prohlédnout si hereččinu postavu v bikinách. Na první pohled je jasné, že buď přibrala v oblasti břicha, nebo konečně nosí pod srdcem vytoužené dítě!

Z Jennifer se po natočení první série Přátel stala hvězda a sex symbol. Její charakteristický účes inspiroval hodně žen po celém světě. Hlavní aktérka z kultovního seriálu Přátelé Rachel se vždy chlubila štíhlou postavičkou. S její udržováním neměla problémy, protože nikdy nerodila. I když po dítěti dlouho touží, v jejím věku to už není vůbec jednoduché. Teď ale krásná herečka šokovala postavou v bikinách. Jennifer má najednou jakési větší břicho a rozhodně to nevypadá na faldíky z nezdravé stravy. Spíše to působí tak, že jde opravdu o těhotenské bříško.

O těhotenství Jennifer se opět jen spekuluje, nikdo zatím oficiálně nic nepotvrdil. K oficiálnímu potvrzení ze strany Aniston a Therouxe zřejmě dojde ale až po pátém měsíci těhotenství, kdy budou mít lékaři i nastávající rodiče jistotu, že je vše v pořádku.

Podle fotografií z Baham se ale zdá být skoro jisté, že herečka skutečně ve svých 47 letech otěhotněla! Tak snad se Jennifer konečně dočká svého prvního miminka! Držíme všechny palce!  
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nespolehlivý Lukáš Pavlásek vytočil Ondřeje Sokola

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Vybíráme nový pelíšek pro psa: Na co se zaměřit?

1. Manželství Agáty a Jakuba Prachařových u konce? Agáta už vyklízí dům!

2. Svůdná Alice Bendová zhubla. Fanouškům předvedla v plavkách sexy tělíčko

3. Zpěvák, který v 80. letech lámal dívčí srdce, vzpomíná nostalgicky na dobu minulou

4. Metallica daruje dětem 72 000 školních obědů za téměř 1,8 milionu korun!

5. Pro úspěch fotky na Instagramu je nutné zvolit správný popisek a pózu. Víte, co mezi celebritami opravdu...