Reklama
Reklama
 České celebrity 

Chcete vědět, jak si modelky udržují postavu?

24. května 2019 17:26
Všichni víme, že si modelky a missky musí neustále udržovat svou postavu ve výborné kondici. Musí být štíhlé, vyrýsované. Konkurence je vysoká. Navíc módní přehlídky, kde předvádí modely na vysokých podpatcích, dají jejich nohám a hlavně kotníkům pěkně zabrat.

Jejich práce je více méně po večerech, kde si neodepřou pár skleniček dobrého šampaňského, či jiného alkoholického drinku. Tento neduh má za důsledek mimo jiné také otoky a to hlavně v obličeji, tedy další problém pro jejich práci.

Většina modelek si udržuje figuru různými dietami a cvičením. Tím se ale zavodňování organismu nezbaví. Několik modelek ale našlo způsob, jak těmto problémům předcházet. Na jejich instagramech se objevily fotografie, kde vypadají skoro jako mumie. Jedná se o proceduru Body Wraps SLIM, která právě pomáhá proti zavodnění organismu. Tu v USA již využívají dlouhá léta snad všechny hollywoodské hvězdy. Při této proceduře odejde nadbytečná voda spolu s toxiny. Již po 1. proceduře tak díky odvodnění nechají krásky v salónu pár cm a hurá na molo. Navíc je procedura detoxikační, takže jsou holky i více vitální a srší energií. 

Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Podzimní móda a trendy roku 2023, které vám pomohou vytvořit výrazný a elegantní vzhled

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je ideální na podzim

1. Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

2. Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval

3. Andrea Kalivodová a Honza Dědek mají zajímavý společný zájem

4. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

5. Tady velím já. Budoucí královna Kate Middleton je moderní matriarchou