Reklama
Reklama
 České celebrity 

Michaela Kuklová je na Štědrý den sama. Bez syna

24. prosince 2018 16:35
Herečka Michaela Kuklová bude dnes večer u stromečku sama. Jak to tak vypadá, nemá v soukromém životě moc štěstí a letos dokonce přišla i o milovaného syna Románka.

Svého jediného syna Románka, kterému je už deset let, musí totiž Kuklová podle dohody "odevzdat" na Štědrý den jeho otci, podnikateli Romanu Holomkovi. Herečka je ale zvyklá, a tak rozhodně z tohoto stavu není nešťastná. Jak sama potvrdila, Vánoce se synem si udělá až o den později. Ostatně když si její expřítel trval na svém a ona se nechtěla hádat, nic jiného jí ani nezbylo. S Románkem si alespoň už doma napekli cukroví a ozdobili stromeček.

Kuklová má na vztahy smůlu. Její manželství s Jiřím Pomejem pro ni skončilo téměř nervovým zhroucením. Výbušný a žárlivý Pomeje Míšu skoro deset let málem nepouštěl z bytu a Kuklová ho taky delší dobu musela živit, neboť Pomeje měla tak nějak vždycky potíže s penězi.

Herečce nevyšel ani její druhý vztah s podnikatelem Holomkem, se kterým má desetiletého Románka. Po dlouhém manželství s Pomejem vkládala Kuklová do Holomka velké naděje. Ale on ji bohužel také zklamal. Není se co divit, že krásná herečka je po mnoha pokusech raději sama a věnuje se práci, synovi a svému pejskovi. 

Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v nemocnici a ani nemohoucí

Styl

Dochované relikvie slavných: Mozek Rudolfa II., zakrvácená košile J. F. Kennedyho či obří kalhotky královny Viktorie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na sterilizaci nástrojů, tyto rostliny...

1. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

2. Herec Paul Wesley alias Stefan z Upířích deníků je znovu k mání. Po třech letech se s manželkou rozvádí

3. Ryan Reynolds podstoupil kolonoskopii. Vede kampaň, aby se muži zákroku nebáli, a celý průběh zdokumentoval na videu

4. Kate Winslet se poranila během natáčení v Chorvatsku. Skončila v nemocnici

5. Tom Cruise natáčí Mission: Impossible 8. Herec si akční scény dost užívá, většinu z nich natáčí sám