Reklama
Reklama
 České celebrity 

Simona Krainová a Alice Bendová prozradily, jaké zkrášlovací zákroky a kde podstoupily

24. října 2017 05:53
Topmodelka a herečka mají jedno společné. Nehádali byste jim jejich věk. Je to mladistvý vzhled od přírody, nebo z rukou zkušeného lékaře? Prozradily jak a kdo jim ke kráse dopomáhá.

Je to přeci jen hlavně příroda. Ale i přírodě se musí občas trochu pomoci třeba dermatologie. Prvním pomocníkem je botox. „Na drobné i střední vrásky i jako prevence jejich vzniku je ideální. Někomu se to může zdát jako běžný zákrok, který dnes dělá kdekdo. Ale věřte mi - aby výsledek vypadal přirozeně a ne jako maska, je důležité, kdo s ním pracuje. Jsem ráda, že já mám zrovna na Klinice Yes Visage profíky, kde všechny zákroky dělají s péčí a citem pro přirozenost,“ prozradila Simona Krainová (43) o botoxu.

Její slova potvrzuje i Alice Bendová (43), která si první botox nadělila až ke čtyřicítce. „Z rukou zkušeného lékaře se není u botulotoxinu čeho bát a už vůbec ne ztráty mimiky. Zachová se pohyblivost obličeje a pouze se relaxují místa s větší silou mimických svalů, tak abychom předešli vytvoření fixovaných vrásek a výsledek vypadal stále přirozeně,“ potvrzuje slova Simony specialistka na antiagingovou medicínu a dermatologii MUDr. Hana Plachá z téže kliniky.

Aplikace botulotoxinu, zvýraznění kontury rtů pomocí tělu vlastní kyseliny hyaluronové, omlazení krku vlastní plazmou a aplikace mezonití, to jsou zákroky, kterými pomohla přírodě herečka Alice Bendová. Zmíněné mezonitě umí řešit i povadající až smutný výraz obličeje vlivem poklesu tkání. To vše rychle, bez jizev a bez nutnosti operace či skalpelu. Nitky se vstřebají a zanechají jen zpevněný obličej. „Omlazení není většinou o jedné technice, ale je to většinou mix vhodně zvolených ošetření. Ideální je i kombinace s aplikací vlastní plazmy. Ta obsahuje proteiny a krevní destičky s velkým množstvím růstových faktorů, které přirozeně podporují revitalizační a regenerační procesy buněk,“ vysvětluje k výkonům Alice mezinárodní školitelka a specialistka antiagingové medicíny MUDr. Zuzana Poláková z Kliniky Yes Visage. 

Na plazmu nedá dopustit ani Simona: „Je to můj elixír mládí. Využívá to nejcennější z mého vlastního těla. Po plazmaliftingu mám pleť úplně prozářenou a cítím, jak se drží vypnutá, vyživená a čerstvá, jako bych se každý den pořádně vyspala,“ doplňuje souhlasně doktorku Polákovou Simona. 

Simona i Alice si zkrášlení chválí a na přirozenosti jim rozhodně neubralo. „Kdybych to na sebe nepráskla, nikdo na mě žádné ošetření nepozná," dodává s úsměvem Alice. „Kamarádky se mě kolikrát ptají o radu. Vždycky radím, zajděte na kliniku a na nezávazné konzultaci zjistíte, co je možné. Často jsou pak překvapeny, jak i málo stačí k výrazné změně k lepšímu,“ doplňuje Simona.  

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v nemocnici a ani nemohoucí

Styl

Dochované relikvie slavných: Mozek Rudolfa II., zakrvácená košile J. F. Kennedyho či obří kalhotky královny Viktorie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na sterilizaci nástrojů, tyto rostliny...

1. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

2. Herec Paul Wesley alias Stefan z Upířích deníků je znovu k mání. Po třech letech se s manželkou rozvádí

3. Ryan Reynolds podstoupil kolonoskopii. Vede kampaň, aby se muži zákroku nebáli, a celý průběh zdokumentoval na videu

4. Kate Winslet se poranila během natáčení v Chorvatsku. Skončila v nemocnici

5. Tom Cruise natáčí Mission: Impossible 8. Herec si akční scény dost užívá, většinu z nich natáčí sám