Reklama
Reklama
 České celebrity 

Majitelka nejdelších nohou na světě Adriana Sklenaříková je i v 45 letech přenádherná!

29. ledna 2017 04:40
Vzpomínáte na krásku s nejdelšíma nohama v modelingu? Rodačka ze Slovenska si díky svým nohám, měřícím 124 centimetrů, vysloužila i zápis do Guinnessovy knihy rekordů jako modelka s nejdelšíma nohama na světě.

Půvabná Adriana, která v září oslavila 45. narozeniny, přiznala, že by si moc přála být matkou. S dítětem čekala kvůli kariéře. Nyní toho trochu lituje a obává se, že je možná už pozdě.

„Více než kdy jindy bych chtěla dítě. Je to moje priorita. Mít dítě se u mě stalo posedlostí. Byla jsem na testech a fyzicky jsem v pořádku. Můžu ho mít, ale zatím se to nestalo. Trochu jsem na sebe naštvaná. Je mi 44 let, probudila jsem se trochu pozdě,“ řekla blondýnka francouzskému magazínu Gala loni v létě.

Po tříletém vztahu frontmanem skupiny Simply Red Mickem Hucknallem poznala v roce 1998 během společného letu z Paříže do Milána francouzského fotbalistu Christiana Karembeu (45), kterého si ještě téhož roku vzala a vydržela s ním dlouhých třináct let. Manželství podle oficiálního odůvodnění nevyšlo kvůli jejich hektickému životnímu stylu, ovšedm skutěčný důvod byl pravděpodobně ten, že pár neměl děti. Adrianě se sice podařilo s Christianem otěhotnět, ale potratila. Manželství pak zůstalo bezdětné a pár se rozvedl v roce 2012.

V červnu 2014 se modelka podruhé provdala, a to za arménského milionáře Arama Ohaniana (61). Tak snad se tahle slovenská kráska ještě dočká miminka!  

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v nemocnici a ani nemohoucí

Styl

Dochované relikvie slavných: Mozek Rudolfa II., zakrvácená košile J. F. Kennedyho či obří kalhotky královny Viktorie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na sterilizaci nástrojů, tyto rostliny...

1. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

2. Herec Paul Wesley alias Stefan z Upířích deníků je znovu k mání. Po třech letech se s manželkou rozvádí

3. Ryan Reynolds podstoupil kolonoskopii. Vede kampaň, aby se muži zákroku nebáli, a celý průběh zdokumentoval na videu

4. Kate Winslet se poranila během natáčení v Chorvatsku. Skončila v nemocnici

5. Tom Cruise natáčí Mission: Impossible 8. Herec si akční scény dost užívá, většinu z nich natáčí sám