Reklama
Reklama
 České celebrity 

Kuchařová prozradila, jak se po svatbě opravdu jmenuje! Ale asi zase kecá...?!

06. července 2016 03:00
Komedie Táni Kuchařová a Ondřeje Brzobohatého,tedy Gregora, pokračuje. Zatímco se herec a hudebník nechal před časem přejmenovat, nyní se ukazuje, jak se oba - jako manželé jmenují. Ovšem Miss Woerld 2016 to má nějaké pomotané. Nebo, že by takzvaně "kecala"?

„Nehleďte prosím na zápisy ve veřejných registrech, které mají bohužel v české legislativě spoustu bariér a omezení, a přijměte naše jména tak, jak je cítíme a jak se jimi chceme nechat oba dál, jako manželé, titulovat," napsala Táňa Kuchařová na facebook.

A dále prozradila, jakže se novomanželé jmenují. "Tedy Ondřej Brzobohatý Gregor a Taťána Kuchařová Gregor (ve zkrácené verzi pro zahraničí Ondřej B. Gregor a Taťána K. Gregor a, ano, v občankách „pouze“ jako Gregor.) Nezáleží přeci na tom, co si neseme v dokladech, ale v srdci,“ píše Táňa i Ondřej.

Jenomže, má to háček. Pokud si žena chce vzít příjmení po svém muži, což v tomto případě modelka udělala, nemůže se jmenovat Táňa Kuchařová - Gregor, nýbrž Táňa Gregor Kuchařová, případně Táňa Gregorová. Nikoli opačně. Takže opět nevíme, jak to vlastně je.

A ještě jeden vzkaz dali novomanželé všanc: Jsme vám, přátelé, ještě jednou vděčni za podporu, kterou nám prostřednictvím našich stránek projevujete. Věřte, že pro nás podpora slušných lidí mnoho znamená a že to jediné, co má v dnešní době ten skutečně jediný smysl, je láska,“ dodali manželé "Gregorovi" s přáním hezkého léta!  

| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Mladá manželka Beckhama pláče na Instagramu. Od té doby, co vyšlo najevo, že se nesnáší se svou tchýní Victorií, veřejně sdílí svůj...

Styl

Co vás čeká, když přestanete pít alespoň na jeden týden kávu? Dočasné zhoršení trávení, ale i lepší zvládání stresu

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe než v záhonu

1. Jaromír Jágr zavzpomínal na své první auto. Oprášil retro snímek, na kterém pyšně pózuje

2. Serena Williams oznámila, že končí s tenisem. Objevila se na titulní stránce Vogue

3. Rita Ora a Taika Waititi se tajně vzali na intimním obřadu v Londýně

4. Ve věku 73 let zemřela Sandy z Pomády. Podlehla rakovině prsu

5. Eva Longoria vzpomíná na svá manželství. Promluvila o žárlivosti i o nejlepším muži, kterého potkala