Reklama
Reklama
 České celebrity 

Česká muzikálová kráska pláče. Zůstala sama! Pánové, máte šanci, anebo snad že by Hůlka?

21. března 2016 03:25
Česká muzikálová herečka a zpěvačka, mladičká Eva Burešová je sama! Zatímco jí sudičky nadělily štěstí v práci, nenadělily jí štěstí v lásce. Jen pouhý den před premiérou muzikálu Sibyla přišel rozchod s partnerem. Snad jen tvrdé pracovní nasazení ji pomáhá překonat smutek.

Eva Burešová získala konečně po letech v muzikálech první hlavní roli. Hraje Sibylu, královnu ze Sáby a partnera na jevišti, tedy krále Šalamouna jí hrají buď Daniel Hůlka nebo Radim Schwab.

Den před premiérou nastal zvrat ve vztahu. Po pěti letech si s partnerem řekli sbohem. Tedy alespoň prozatím.

"Uvidíme, co bude. Zatím to máme jako takovou pauzu. Může za to taky asi moje pracovní nasazení a zkoušení v minulých měsících," prozradila Burešová, která kromě Hybernie hraje i v Hudebním divadle Karlín a v dalších projektech.

Zatímco jiné kolegyně by se zhroutily, Eva podala maximální výkon a i nyní v dalších představeních doslova exceluje. "Třeba to zase dáme dohromady a bude to dobré, nebo ještě lepší. Uvidíme, co nám osud přichystá," říká trochu s nadějí mladičká Eva Burešová, které to jako bájné Sibyle velmi sluší.

Možné je ale vše. Třeba i to, že by se mohl právě na jevišti zrodit nový pár. Respektive z Hůlky a Burešové, kteří hrají milence, by se mohli stát partneři. Právě charismatický zpěvák se nedávno také rozešel s přítelkyní, takže se to více než nabízí. Otázkou ale je, jaký vkus mladičká zpěvačka a herečka má...?  

| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v nemocnici a ani nemohoucí

Styl

Dochované relikvie slavných: Mozek Rudolfa II., zakrvácená košile J. F. Kennedyho či obří kalhotky královny Viktorie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na sterilizaci nástrojů, tyto rostliny...

1. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

2. Herec Paul Wesley alias Stefan z Upířích deníků je znovu k mání. Po třech letech se s manželkou rozvádí

3. Ryan Reynolds podstoupil kolonoskopii. Vede kampaň, aby se muži zákroku nebáli, a celý průběh zdokumentoval na videu

4. Kate Winslet se poranila během natáčení v Chorvatsku. Skončila v nemocnici

5. Tom Cruise natáčí Mission: Impossible 8. Herec si akční scény dost užívá, většinu z nich natáčí sám