Reklama
Reklama
 České celebrity 

Václav Noid Bárta a Gábina Dvořáková propadli mánii. Kvůli dceři vybrakovali obchod!

Noid a Gábina prozradili, že se těší na holčičku, pro kterou už mají vybraný kočárek.
24. září 2014 12:35 / Foto: Malvik
Co nevidět přijde do mladého manželství Gabriely Dvořákové (25) a Vaškovi Noidovi Bártovi (33) nový přírůstek v podobě miminka. Proto modelka nelenila. Nejvyšší čas na nákup výbavičky!

„Je toho strašně moc, co jako nastávající maminka musím mít. Využívám rad kamarádek, hodně mi pomohla i paní prodavačka,“ přiznala Gábina obavy z nepřipravenosti na prvního potomka. Budoucí otec se ovšem soustředí místo na oblečení a kočárek na praktické věci. „Vašek vybírá věci, které jsou elektronické. To ho baví. První, za čím v dětském obchodě v Hostivici vyrazil, byla chůvička a monitor dechu,“ směje se.

Ostatně to nejdůležitější si nastávající rodiče z dětského obchodu odnesli. „Vybrali jsme již kočárek i postýlku se třpytivými kamínky ve tvaru medvídka,“ rozplývala se modelka, která se holčičky už nemůže dočkat. „Pravděpodobně to bude Terezka," prozrazuje Vašek Noid Bárta vybrané jméno.

Gábina prozradila, že svatba byla pro ni nejhezčím dnem v životě. A je zvědavá, jestli to narození mimina překoná. „Byl to pro mě emotivnější zážitek než to, když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Jednoznačně nejkrásnější den v mém životě. Strašně jsme si to užili. Vůbec mi nevadilo, že jsem nepila. A byla jsem ráda, že Vašek byl v devět večer už tak unavený, že šel taky do postele,“ svěřila pikantnost z velkého dne nastávající maminka. 

📷
2 fotografie
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v nemocnici a ani nemohoucí

Styl

Dochované relikvie slavných: Mozek Rudolfa II., zakrvácená košile J. F. Kennedyho či obří kalhotky královny Viktorie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na sterilizaci nástrojů, tyto rostliny...

1. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

2. Herec Paul Wesley alias Stefan z Upířích deníků je znovu k mání. Po třech letech se s manželkou rozvádí

3. Ryan Reynolds podstoupil kolonoskopii. Vede kampaň, aby se muži zákroku nebáli, a celý průběh zdokumentoval na videu

4. Kate Winslet se poranila během natáčení v Chorvatsku. Skončila v nemocnici

5. Tom Cruise natáčí Mission: Impossible 8. Herec si akční scény dost užívá, většinu z nich natáčí sám