Reklama
Reklama
 České celebrity 

Mamina Absolonová musí s váhou dolů! Má k tomu důvod!

07. února 2016 10:30
Monika Absolonová si už pár měsíců užívá role maminky malého Tadeáška. Ten je zdravý a má se čile k světu. Se svým partnerem Tomášem Hornou o něj pečují jako o poklad. Zpěvačka se ale rozhodla, že co nejdříve musí s váhou dolů. Těhotenství ji přidalo asi 17 kilo.

Monice se už podařilo shodit 15 kilo, což je poměrně velký úspěch za tak krátkou dobu, zbytek teď chce pomalu srovnávat. "Není to nějaká velká priorita, ale ráda bych byla na své původní váze, případně měla ještě o nějaké to kilíčko méně. Teď ale řeším hlavně to, aby byl Tadeášek v pořádku a nic mu nechybělo," říká Absolonová.

Zpěvačka chce být v pohodě a fit do léta, tedy takzvaně do plavek, ale hlavně do září, kdy se chce vrátit alespoň částečně do práce. Bude znovu hrát muzikál Evita. Tam je potřeba vydat spoustu energie, kterou teď úplně nemá právě proto, že pečuje o kojence. Ale cítí se skvěle.

Pomalu však začíná nabírat dech a její diář se začíná plnit jednotlivými akcemi, koncerty a podobně. Zatím však pořád převyšují mateřské povinnosti, kterých si Monika Absolonová naprosto užívá. I když z mateřské a rodičovského příspěvku se nežije zrovna nejlépe. Myslí proto na to, že na podzim už by se zase mohla naplno vrátit k hraní a koncertování.  

| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Třiapadesátiletá topmodelka Helena Christensen ukázala nádhernou postavu jen v průsvitném krajkovém prádle

Styl

Endometrióza ohrožuje plodnost přibližně každé desáté ženy. Pokud plánujete těhotenství, určitě neodkládejte návštěvu IVF...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte

1. Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

2. Hvězda seriálu Bridgertonovi, Nicola Coughlan, ohromila fanoušky. Předvedla příjemnou proměnu těla

3. Bitva kdo s koho pokračuje. Angelina Jolie tvrdí, že Brad Pitt dusil jedno z jejich dětí

4. Herec Christian Bale by si chtěl zahrát ve Star Wars. Bylo by to pro mě potěšení, přiznal

5. David Gránský má doma kompaktního bodyguarda