Reklama
Reklama
 České celebrity 

Blíží se celebritní událost roli Ples v Opeře! Víme, kde se na to můžete skvěle vyfiknout!

18. ledna 2016 03:30
Každoroční celebritní událostí roku je Ples v Opeře. Když chcete zazářit, musíte mít něco originálního, luxusního, drahého, něco, co každý nemá. Už 6. února se tam sejde česká smetánka, aby se přišla nejenom bavit, ale taky předvést své róby. Náš přední stylista Filip Vaněk vám umí poradit, jak být taky za celebritu!

Hlavně dámy přijdou, aby ukázaly, co nového si pořídily do šatníku, nicméně stále je čas udělat díru do světa, tedy do opery. Pokud byste nevěděli co na sebe, náš módní stylista Filip Vaněk vám nejen poradí, ale i ukáže, kde skvěle nakoupit.

Společně s Plesem v Opeře byl otevřen Fashion Opera Boudoir v Maiselově ulici, kam mohou přijít hosté nejen této významné události, ale i dalších plesů. Slavnostního otevření butiku se účastnily celebrity, jako Renata Langmannová , Zorka Hejdová, Pavlína Němcová a další.

„Pokud si návštěvníci těchto krásných akcí nevědí rady s oblečením, mohou si vybrat ze šatů českých návrhářů, jako je Michael Kovačík i zahraničních, například 2md Skin and Co, kteří oblékají třeba Jennifer Lopez. A mohou si vybrat i šperky Gioia Pavlíny Němckové vhodné právě pro Ples v Ppeře,“ láká stylista Filip Vaněk, který přesně ví co na sebe, aby především dámy byly šik!

„Dají si tam zmrzlinu Häagen-Dazs, Vodu Perier, sklenku Prosseca a já jim tam budu k dispozici ve dnech 19., 26., 27. ledna a pak 2. února vždy odpoledne,“ láká Filip Vaněk zákaznice.  

| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Letošního Psího dne v Praze se opět zúčastní i známé tváře. Osobně můžete potkat třeba Helenu Vondráčkovou nebo Osmanyho Laffitu....

Styl

Bryndáček: Nezbytný pomocník každého malého jedlíka

Dům a zahrada

Černý bez má v bylinkářství i lidovém léčitelství důležitou roli. Natrhejte si jeho květy a připravte si z nich lahodný sirup či med

1. Láska, které nikdo nepřál: Charles a Camilla slaví 20 let manželství. Silný příběh dvou lidí, který fascinuje svět

2. Adam Mišík na někoho působí odtažitě, ve skutečnosti je ale bezprostřední a nesmírně přívětivý

3. Legendární zpěvačka a herečka Barbra Streisandová vydala po letech nový singl

4. Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

5. Hanychová zveřejnila identitu nové milenky Jaromíra Soukupa: Nejvíc mě ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka!