Reklama
Reklama
 České celebrity 

To je legrace. Herečky ve věku matek si hrály na modelky. Z čeho má Bittnerová fóbii?

Bittnerová s Finkovou se staly tím nejlegračnějším duem přehlídky.
25. září 2014 14:36 / Foto - NAVARILA
Nikdy není pozdě si hrát, přeci jen dítě je v každém z nás. Ale postavit na molo v roli modelek oplácané a prsaté maminy? To se stane jen u nás. Každopádně palec nahoru, protože Linda Finková (46) se s Miluškou Bittnerovou (36) do svých nových profesí opravdu opřely s vervou a nakonec to byla slušná sranda. Rozhodně se podívejte do galerie!

Celá akce vznikla kvůli módní návrhářce Martině Nevařilové, jejíž značka Navarila slaví letos dvacet let, tak se oslavy jala pojmout netradičně. Za modelky si schválně vybrala ženy z davu a ne klasické vychrtlé modelky. V jejím oblečení se totiž prý cítí dobře i baculaté nebo prsaté ženy.

„Módní trendy moc nesleduji a jak vidno, vůbec se jich nedržím. Oblečení, které nosím, musí být pohodlné a veselé. Nerada nakupuji, protože to svlékání a oblékání mě ničí. A jakmile mě ještě začnou v obchodě prudit, že nesmím mít víc jak tři kousky v kabince, odcházím. To se mi ale u Martiny nestane,“ vysvětlila Linda Finková, která o sobě říká, že módní přehlídky nechodí jako modelka, ale jako jelito.

„Svůj první kousek od Martiny, dlouhou sukni, mám již několik let a stále ji ráda nosím. Ale oblečení nakupuji kupodivu nerada. Hlavně zkoušení v kabinkách je horor. Kdo vymyslel malé kabinky a odporná zrcadla nasvícená zářivkami? Zavřít by ho měli,“ rozhořčila se Miluška Bittnerová, která prý nikdy neobměňuje šatník, ale neustále jej doplňuje. „Proč nejsou skříně nafukovací?,“ poslala vzkaz výrobcům nábytku. Miluška mimo jiné přišla, aby se módně inspirovala, jelikož ji 3. 11. čeká velká akce. „Jsem manažerkou projektu Miss Junior 2014 a v listopadu máme velké finále v divadle Hybernia. Chci vypadat opravdu originálně a jsem přesvědčena, že tady si vyberu,“ dodala. 

📷
5 fotografií
| StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Václav Neckář vyvrací fámy o své hospitalizaci i křehkém zdraví: Mrzí mě, co se o mně píše, nejsem v nemocnici a ani nemohoucí

Styl

Dochované relikvie slavných: Mozek Rudolfa II., zakrvácená košile J. F. Kennedyho či obří kalhotky královny Viktorie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na sterilizaci nástrojů, tyto rostliny...

1. Přes osm let se soustředila na vlastní svět mimo Hollywood. Nyní se Cameron Diaz vrací do nového filmu

2. Herec Paul Wesley alias Stefan z Upířích deníků je znovu k mání. Po třech letech se s manželkou rozvádí

3. Ryan Reynolds podstoupil kolonoskopii. Vede kampaň, aby se muži zákroku nebáli, a celý průběh zdokumentoval na videu

4. Kate Winslet se poranila během natáčení v Chorvatsku. Skončila v nemocnici

5. Tom Cruise natáčí Mission: Impossible 8. Herec si akční scény dost užívá, většinu z nich natáčí sám