Reklama
Reklama
 České celebrity 

Nikol Štíbrová se dohaduje s partnerem kvůli máslu!

15. ledna 2018 07:22
Herečka a oblíbená bloggerka Nikol Štíbrová opět humorem sobě vlastním vyslovila to, co mnohé ženy nahlas nikdy neřeknou. Podle ní dokonalý muž existuje jen v časopisech a romantických filmech. V běžném životě se prý muži a ženy neshodnou mnohdy ani na základních věcech.

"My ženský, zvlášť když jsme ještě mladý, hledáme v životě partnera, kterej bude taková ta naše “soulmate”. Chlapa, kterej nás zcela pochopí a přijme. Chlapa, se kterým nás budou pojit stejný názory, sny, cíle. Chlapa, kterýmu ani nebudem muset nic říkat, pač všechno si přečte v našich očích. Prostě totální souznění, 100% shoda," uvedla Nikol na svém profilu na Instagramu s tím, že ale realita je úplně někde jinde.

"Takový věci se dějou jen v Cosmopolitanu nebo v hlavě Rosamundy Pilcherový, ale v reálným životě se s chlapem neshodnete ani na tom, jestli máslo budete postupně ukrajovat nebo nesystematicky dlabat," dodala pohledná blondýnka.

S přítelem Martinem Kynclem se herečka zasnoubila na dovolené v Thajsku v listopadu 2016. Místo plánované veselky ale přišla ještě radostnější událost, loni Nikol porodila syna Mathiase. Svatbu tak pár odložil, protože se herečka nechtěla vdávat těhotná.  

kaja | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a společnou fotografii z dětství

Styl

Doby, kdy Missky byly samá kost a kůže, jsou dávno pryč. Podívejte se s námi

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod

1. Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

2. Hanychová zveřejnila identitu nové milenky Jaromíra Soukupa: Nejvíc mě ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka!

3. Hanychová zase šokuje! Tajně vdala a už se pochlubila i snubními prstýnky

4. Smutná zpráva obletěla svět: Zemřel Chandler ze seriálu Přátelé. Bylo mu pouhých 54 let

5. Seriálová hvězda Radim Fiala alias doktor Hanák: Praktikuji rozumný adrenalin