Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Ostuda Angeliny Jolie: Novináři dokázali, že lhala!

09. srpna 2017 06:21
Americká herečka Angelina Jolie se chtěla soudit s magazínem Vanity Fair o pravdivost výroků v uveřejněném rozhovoru. Uřízla si ale akorát pořádný kus ostudy. Známý magazín si totiž stál za svým textem a díky nahrávkám dokázal, že v rozhovoru otiskl přesně to, co herečka řekla.

Herečka poskytla magazínu úplně první rozhovor od chvíle, kdy požádala o rozvod s hercem Bradem Pittem. V rozhovoru mluvila o dětech, nepovedeném manželství i nemocech, které překonala. Řada médií citace z tohoto rozhovoru dále použila a problém nastal s částí, ve které Jolie mluvila o tom, jak vybírali dětské herce do filmu First They Killed My Father. Z jejího postupu byla totiž řada čtenářů velmi pobouřena.

Následně herečka vydala prohlášení, ve kterém uvedla, že tato část rozhovoru byla vytržena z kontextu a krátce na to redakci kontaktoval její právník s tvrzením, že autorka textu nevhodně popsala to, co herečka uvedla.

Magazín Vanity Fair si to však nenechal líbit a uveřejnil nahrávku, ze které jasně vyplývá, že redaktorka slovo od slova přepsala přesně to, co Angelina v rozhovoru řekla. 

kaja | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Úzkost má neblahý vliv také na fyzické zdraví. Projevit se může zvýšenou srdeční frekvencí, pocením nebo migrénami

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí

1. Seriálová hvězda Radim Fiala alias doktor Hanák: Praktikuji rozumný adrenalin

2. Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

3. Zápisník alkoholičky. Tereza Ramba se z krásky změnila v trosku: Příběh o alkoholismu i komplikované cestě k abstinenci

4. Velikonoce Honzy Čenského: Pohádková princ nejen zpíval, ale i zachraňoval

5. Andrea Kalivodová a Honza Dědek mají zajímavý společný zájem