Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Bývalá Bond girl je chodící kostra. Manželství s Charlie Sheenem ji zničilo!

23. února 2017 06:36
Denise Richards byla úspěšná už od puberty a měla perfektní předpoklady, že rozjede slibnou kariéru. Už v šestnácti letech pracovala jako modelka v San Diegu, a když se rozhodla odstěhovat do Los Angeles, kde se dál věnovala modelingu, její hvězda začala stoupat. Navštěvovala herecké kurzy a pomalu se objevovala v televizi.

Tuhle krásku jste mohli spatřit třeba v seriálu Ženatý se závazky, Melrose Place nebo Beverly Hills 90210. Její opravdový herecký boom nastal až ve chvíli, kdy si zahrále ve filmech Hvězdná pěchota a v bondovce Jeden svět nestačí.

Pak se ale zamilovala do hollywoodského bouřliváka Charlieho Sheena. Od roku 2002 až 2006 byli manželé a Denise o rozvod požádala během těhotenství s Lolou v březnu 2005. Od té doby herečka čelila opakovaným slovním útokům Charlieho Sheena, kdy jí veřejně sprostě nadával a vyhrožoval. Dokonce ji obviňoval z toho, že je nejhorší matka. To vše i přesto, že se několik let starala o jeho dvojčata Boba a Maxe, která ani nebyla její! Dvojčata si Charlie přinesl z manželství s Brooke Mueller, která se léčila ze závislosti na drogách. Podle zdroje z okolí bývalého páru Denise několik let věděla o exmanželově nákaze HIV, což jí na psychice asi také moc nepřidalo.

Život s bouřlivákem Charlie Sheenem udělal z Denise chodící kostru. Charlie Sheen jí vzal veškerý půvab a krásu. Je vidět, že se sympatická herečka po jeho bohu hodně natrápila. Měla tak slibně rozjetou kariéru, ale bohužel potkala nesprávného muže, do něhož se zamilovala, a problémy se začaly rázem nabalovat. Snad se dá Denise dohromady, přibere a bude pokračovat dál ve své kariéře. 

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Třiapadesátiletá topmodelka Helena Christensen ukázala nádhernou postavu jen v průsvitném krajkovém prádle

Styl

Endometrióza ohrožuje plodnost přibližně každé desáté ženy. Pokud plánujete těhotenství, určitě neodkládejte návštěvu IVF...

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte

1. Jak dopadla hvězda středoškolských filmů? Amanda Bynes sekla s drogami a učí se na kosmetičku

2. Hvězda seriálu Bridgertonovi, Nicola Coughlan, ohromila fanoušky. Předvedla příjemnou proměnu těla

3. Bitva kdo s koho pokračuje. Angelina Jolie tvrdí, že Brad Pitt dusil jedno z jejich dětí

4. Herec Christian Bale by si chtěl zahrát ve Star Wars. Bylo by to pro mě potěšení, přiznal

5. David Gránský má doma kompaktního bodyguarda