Reklama
Reklama
 Zahraniční celebrity 

Neposlušné šaty! Alessandra Ambrosio nikdy nefotí nahoře bez, teď ji ale zradil vítr a modelka ukázala vše!

18. května 2016 02:24
Brazilská kráska Alessandra Ambrosio se snaží být profesionálkou za každé situace. Dvojnásobná maminka patří k nejlépe vydělávajícím světovým modelkám. Zatímco některé modelky jsou po třicítce za zenitem, pětatřicetiletá Alessandra sbírá jeden úspěch za druhým.

Při focení reklamní kampaně se snažila ustát nepříznivé povětrnostní podmínky, ale tentokrát jí to úplně nevyšlo a vítr odhalil kalhotky i prsa a topmodelka s tím nenadělala vůbec nic.

Andílek Victoria’s Secret a je jednou z mála modelek, které se nefotí nahoře bez! Nakonec to bylo ale zdánlivě nevinné pózování pro její vlastní parfém, kdy modelka odhalila více, než měla v plánu.

Když vyšla před fotografa a zjistila, že to nebude úplně snadná procházka, snažila se hlídat neposlušné šaty, ale příroda byla proti.

Temperamentní Brazilka byla oblečená do úchvatných lehoučkých šatů, které ve větru poletovaly, jak se jim zachtělo. Modelka nevěděla co hlídat dřív. Jestli rozkrok nebo ňadra. Nakonec neuhlídala ani jedno.  

Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Letošního Psího dne v Praze se opět zúčastní i známé tváře. Osobně můžete potkat třeba Helenu Vondráčkovou nebo Osmanyho Laffitu....

Styl

Bryndáček: Nezbytný pomocník každého malého jedlíka

Dům a zahrada

Černý bez má v bylinkářství i lidovém léčitelství důležitou roli. Natrhejte si jeho květy a připravte si z nich lahodný sirup či med

1. Láska, které nikdo nepřál: Charles a Camilla slaví 20 let manželství. Silný příběh dvou lidí, který fascinuje svět

2. Adam Mišík na někoho působí odtažitě, ve skutečnosti je ale bezprostřední a nesmírně přívětivý

3. Legendární zpěvačka a herečka Barbra Streisandová vydala po letech nový singl

4. Svět zasáhla smutná zpráva: Princezna Kate má rakovinu a podstupuje chemoterapii

5. Hanychová zveřejnila identitu nové milenky Jaromíra Soukupa: Nejvíc mě ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka!