Reklama
Reklama
 České celebrity 

Tereza Kerndlová vymění zpěv za moderování

Tereza Kerndlová
10. ledna 2019 15:56 / TV Nova
Pěveckou show The Voice Česko Slovensko bude diváky provázet vůbec poprvé dámská moderátorská dvojice složená z dvou úspěšných a oblíbených zpěvaček - českou stranu bude zastupovat Tereza Kerndlová a slovenskou Mária Čírová.

Terezu Kerndlovou provázela hudba už od malička. Již jako malá holčička brázdila vody na palubě zaoceánských lodí, kde její otec Laďa Kerndl působil jako jazzový zpěvák. Už ve třinácti letech se rozhodla pro sólovou dráhu. Prorazila jako členka dívčí kapely Black Milk. V roce 2003 přichází zlaté i platinové album tohoto tria. Mezitím dobývá hitparády s Leošem Marešem se singlem Nejlepší nápad. Od roku 2005 se začala věnovat velmi úspěšné sólové kariéře. Na svém kontě má velké hity jako Schody z nebe, kterým dobyla české hitparády a na jejím YouTube kanále ho vidělo přes 31 milionů lidí, boduje i s hitem Tepe srdce mý, Anděl a mnoho dalších. Pro slovenské publikum by bylo asi nepatřičné nevzpomenout si na slovenskou legendu Richarda Müllera, který Terezu oslovil s duetem Klid, mír a pokora. Role moderátorky je pro ni absolutně novou zkušeností.

„Byla jsem velice mile překvapena, když mě oslovila televize Nova a Markíza, abych se ujala role moderátorky The Voice Česko Slovensko, ale zároveň se mě začaly zmocňovat pocity velké zodpovědnosti a pokory spojené s touto úlohou. Nakonec vyhrálo mé vlastní přesvědčení, že jsem ta, která umí naslouchat, vžít se do pocitů druhých a zároveň s nimi upřímně sdílet radost i smutek, či s nimi prožít jejich vlastní příběhy. A i o to v této velké show opravdu jde," říká Tereze Kerndlová.

Kariéru Márie Čírové pomohla v roce 2008 odstartovat dnes už neexistující talentová show, které se zúčastnila a i zvítězila například Zuzana Smatanová nebo Misha. Už ve stejném roce se i díky obrovskému hitu Búrka zařadila mezi nejúspěšnější slovenské zpěvačky. Doposud vydala čtyři sólová alba a na kontě má několik rádiových hitů.

„Na natáčení The Voice Česko Slovensko se velmi těším a jsem nesmírně šťastná, že můžu být součástí největší televizní hudební show v Česku a na Slovensku," říká Mária Čírová.

Do křesel pro kouče zasedne čtveřice osobností vybraných z nejlepších českých a slovenských zpěváků a hudebníků - Vojtěch Dyk, Jana Kirschner, Kali a Josef Vojtek. Atraktivní pěvecký souboj o prestižní titul nejlepšího hlasu Česka a Slovenska a pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč už zanedlouho odstartuje na obrazovkách televize Nova a Markíza. 
📷
2 fotografie
Kateřina Malá | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Lukáš Langmajer se své vášně pro rychlá auta nevzdává ani při natáčení

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Nachystejte ptákům na zimu krmítko i se správným krmením

1. Beata Rajská: Za drahé boty není marnivé utrácet!

2. Zemřel Karel Gott. Ve věku 80 let prohrál boj s akutní leukémií

3. Na čem je závislá Simona Krainová? Víme, kde a jak se připravovala na akci roku

4. Nespolehlivý Lukáš Pavlásek vytočil Ondřeje Sokola

5. Manželství Agáty a Jakuba Prachařových u konce? Agáta už vyklízí dům!