Reklama
Reklama
 Sexy 

Jaká prsa mají rádi muži? A jaká chtějí naopak ženy? Tady jsou odpovědi!

Většina žen si přeje mít velká, plná a tvarově stejná prsa
26. listopadu 2016 01:40 / YES VISAGE
Většina žen si přeje mít velká, plná a tvarově stejná prsa, ale ne každou příroda takto obdarovala. Dokonalá prsa jsou snem každé ženy, ale co jsou vlastně dokonalá prsa?

Ve skutečnosti nic takového jako dokonalá prsa neexistuje. Mužům se líbí různá prsa, ale v něčem se až příliš často shodují. Některý muž se spokojí s jedničkami, pro druhého jsou trojky stále moc malé. Těžko by se ovšem našel takový, kterému jsou ženská prsa lhostejná.

Dle statistik obecně muži dávají přednost středním až spíše větším prsům, i když na druhou stranu z výzkumů také vyplývá, že pro většinu je ale důležitější jejich tvar a tuhost.

Nejvíce řeší svá prsa právě ženy. Chtějí být konkurenceschopné, cílí na muže a soupeří se ženami. Ženy řeší nejen velikost, ale také pevnost prsou, zda a jak prsa klesají dolů, případně se rozlévají do strany a také jak se s přibývajícími roky a kily mění velikost a tvar.

Dle statistik je obecně se svým vzhledem nespokojeno 98 % žen! A celá třetina z těchto žen zvažuje plastickou operaci, právě prsa jsou po liposukci druhým nejčastějším zákrokem

Zvětšení poprsí lze řešit jednak vlastním tukem nebo častěji pomocí prsních implantátů. „U nás na klinice vždy vybíráme velikost tak, aby seděla přirozeně vzhledem k postavě a hmotnosti klientky. Velikosti si u nás může klientka vyzkoušet přímo na sobě pomocí tzv. Sizerů,“ vysvětluje MUDr. Issam Alawa z Kliniky YES VISAGE. Povislá prsa a úpravu tvaru pak řeší modelace prsou. „Konzultace je základ. Zde má lékař šanci provést objektivní vyšetření, zjistit výchozí stav a prodiskutovat s klientkou vhodnou metodu výkonu, aby výsledek byl perfektní,“ popisuje důležitost konzultace MUDr. Alawa.

Jakou plastiku si u partnerek přejí muži?
Nejčastěji se setkáváme s tím, že muži si u svých partnerek přejí větší prsa, také v tomto případě nejčastěji chodí s nimi ke konzultaci. Pak je to po porodech modelace s nebo bez zvětšení prsou. A nakonec zmenšení prsou s modelací, tady je přítomnost mužů u konzultace nejméně častá. „Při konzultaci estetické operace prsou se skutečně ženy často zmíní o tom, co si přeje manžel nebo partner. Pokud se nezmíní, já osobně se aktivně ptám. Je hodně důležité, aby partner o operaci věděl a souhlasil s ní, ideálně aby byl přítomný u konzultace. Dozví se přesně, co operace znamená a může pak být pro partnerku oporou,“ vysvětluje MUDr. Martin Molitor.

Pokud tedy přemýšlíte o zvětšení, zmenšení či modelaci prsů, pak investujtenejen peníze, ale také čas do výběru toho nejlepšího chirurga. Klíčovým rozhodujícím prvkem by určitě neměla být cena. Klinika by měla být známá svými pozitivními recenzemi a mít ve svém týmu dobré lékaře. Velmi důležitý je pak samotný chirurg, který bude výkon provádět. Stejně jako u každého jiného zákroku platí, že chcete-li mít hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací, je potřeba zvážit výběr kliniky a zvolit zkušeného chirurga. Jakýkoli zásah chirurga by měl působit tak, aby nikdo nepoznal, že jde o zákrok lékaře.

Opravdoví profesionálové se vám budou věnovat i po více konzultací a proberou s vámi všechna pro a proti. Výsledek pak bude stát za to! 
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nespolehlivý Lukáš Pavlásek vytočil Ondřeje Sokola

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Vybíráme nový pelíšek pro psa: Na co se zaměřit?

1. Manželství Agáty a Jakuba Prachařových u konce? Agáta už vyklízí dům!

2. Svůdná Alice Bendová zhubla. Fanouškům předvedla v plavkách sexy tělíčko

3. Zpěvák, který v 80. letech lámal dívčí srdce, vzpomíná nostalgicky na dobu minulou

4. Metallica daruje dětem 72 000 školních obědů za téměř 1,8 milionu korun!

5. Pro úspěch fotky na Instagramu je nutné zvolit správný popisek a pózu. Víte, co mezi celebritami opravdu...