Reklama
Reklama
 České celebrity 

Atraktivní zprávařka Petra Svoboda ukázala nejdůležitější ženy svého života.

Už víte po kom Petra podědila krásu?
10. května 2016 15:52 / Facebook
Krásná moderátorka Petra Svoboda k příležitosti Dne matek zveřejnila rodinnou fotografii, na které jsou čtyři generace žen z rodiny. Krása je u nich v rodině jednoznačně dědičná!

„Všem maminkám jen to nejlepší! U nás čtyři generace,“ napsala si moderátorka TV Nova Petra Svoboda k fotografii, na které se objevují čtyři vysmáté tváře. Na snímku je Petřina babička, maminka, sama Petra a její dcerka Ráchel.

Půvabná moderátorka má krásnou dceru, která po mamince podědila jen to nejlepší. Petra zase podědila krásu po své mamince. Petra ale není mamince vděčná jen za krásu. Maminka ji podpořila v životě ve všech důležitých chvílích. A za vše co dokázala, vděčí i jí. Petra je velmi pracovitá a ve svém oboru velká profesionálka. Snaží se stále zdokonalovat a je vidět, že jí práce baví.

A právě díky jejím profesním kvalitám si ji vybrala i společnost Procter & Gamble. Petra moderovala tiskovou konferenci, kde byl poprvé představen film “Strong”. Video „Strong“ navazuje na oceňovanou kampaň „Děkuji, maminko“ a nově upozorňuje na klíčovou roli maminek v životě každého z nás. Video nám připomíná každodenní odvahu našich maminek, díky které nalézáme sílu překonávat všechny životní překážky.

Petra Svoboda má se svou maminkou úžasný vztah a velmi dobře si také uvědomuje důležitost maminky v životě. Petra se rozhodla ke dni matek své mamince za všechno poděkovat.  
📷
2 fotografie
Ema Maxová | StarOnline.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nezapomenutelný Jiří Hrzán: Jaký byl člověk? Milenky promluvily

Zprávy

Chaos kolem brexitu a irský bolehlav

Dům a zahrada

Vánoční stromeček lze vytvořit i z neobvyklých materiálů. Třeba z šišek, mechu či sukulentů

1. Lucka Vondráčková a Julian Záhorovský ze SuperStar přiznali: Je nám spolu dobře!

2. David Kraus na lyžích: Když ho vyvezli na červenou, šel dolů raději pěšky

3. Podivné okolnosti okolo smrti Aťky Janouškové konečně uvedeny na pravou míru

4. Těžké chvíle Dominiky Gottové: Oznámila rozvod a prozradila šokující detaily o svém manželství

5. Čenský umí překvapit! Budete koukat, po čem herec dlouho toužil